Sıkça Sorulan Sorular

Sitemiz içerinde satın almak istediğiniz ürünleri "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak sepetinize ekleyiniz. Ürün eklendiğinde sitemizin sağ üst köşesinde "Ürün sepetinize eklendi" mesajını göreceksiniz. Almak istediğiniz farklı bir ürün yok ise alışverişinizi tamamlamak için sitemizin sağ üst köşesindeki sepetim linkine tıklayınız.

Ekrandan sitemize üye olunuz veya bilgilerinizi girerek alışverişe devam ediniz. Sonraki ekrandan teslimatın yapılacağı adres bilgilerinizi giriniz ve "Gönder" butonuna basınız. Ardından ödeme ekranından kredi kartı bilgilerinizi girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandığında size onay e-mail'i gelecektir, aksi durumda Çağrı Merkezini arayarak siparişinizi teyit ediniz.

Üye Girişi adımındaki Şifremi unuttum linkine tıklayarak e-mailinize şifrenizin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Yeni kayıt oluşturmanız gerekmektedir.
Hesabım menüsünden Üyelik Bilgilerim kısmından bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
09/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete'de tebliğ edildiği üzere 01/01/2007 tarihinde itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. kimlik numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar Gizlilik Politikası sayfamızda ayrıntılı yer almaktadır.
Üyelikten çıkmak için [email protected]'a mail atmanız gerekmektedir.
Web sitemizde SSL güvenlik sertifikası vardır. Bu ödeme sistemi şu anda en güvenlisidir.
Kredi kartınızın farklı bir şifresidir, internetten daha güvenli alışveriş yapabilmeniz için kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için; http://bkm.com.tr/faydali-bilgiler/guvenli-internet-alisverisi/
3D Secure ile size özel şifre ile alışveriş yaparsınız. Detaylı bilgi için; http://bkm.com.tr/faydali-bilgiler/guvenli-internet-alisverisi/
Eğer daha önce 3D Secure şifreniz yoksa 3D şifresi girilen ekranda bankanız sizi yeni şifre almanız için yönlendirecektir.
Sitemizde sizlerin güvenliği için sadece 3D Secure şifresi ile alışveriş yapılmaktadır. 3D Secure şifrenizi alma ekranında problem yaşıyorsanız, öncelikle bankanızla görüşerek kontrol ediniz. Probleminiz hala devam ediyorsa Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.
Müşterilerimizin alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartına iade işlemi web iade koşulları tamamlandıktan sonra firmamız tarafında sipariş numarasına göre anlaşmalı bankaya yapılır ve müşterinin mail adresine bilgilendirme gönderilir.
Yapacağınız alışverişlerde herhangi bir kargo kampanyası yoksa kargo bedeli tarafınıza aittir.
Siparişiniz onaylandığında sipariş bedeli kredi kartınıza hemen ya da ertesi gün (bankalara göre değişiklik gösterebilir) yansımaktadır.
Tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz
Ürünlerimizin fiyatlarına tüm vergiler ve KDV dahildir.
Üye girişi yaptıktan sonra hesabım menüsünde bulunan siparişlerim adımından takip edebilirsiniz.
Elektronik ürünler ve garantisi bazı şartlar altında değişebilen ürünler olduğu için garanti şartları farklılık göstermektedir.
Kargo firmasına tutanak tutturmanız gerekmektedir.
Ürünü teslim almadan kargo ile firmamıza geri gönderebilirsiniz. Parçaşehri en kısa sürede size yeni ürünü ulaştıracaktır.
Size en yakın Depomuzdan ürün veya ürünler adınıza fatura edilerek kargo ile sizlere teslim edilmektedir.
Sitemizde yaşadığınız sorunlar için Online Satış destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.
Ürünler Yurt İçi Kargo firması tarafından adresinize teslim edilmektedir.
T.C. kanunlarının gerektirdiği şekilde irsaliye ve irsaliye fatura ile siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine kargo firması ile gönderilir. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.
Sipariş verdiğiniz ürüne ve bulundugunuz şehire göre teslim alma süreniz, 1-2 işgünü arasında değişmektedir.
Loading...