FEBI

HARARET MUSURU BMW E81 E82 E87 E88 F20 F21 E46 E90 E91 E80 F31 F32 F34 E39 E60 E61 F07 F10 F11

  • Ürün Kodu: FEBI 26015
  • Kategori: Hız sensörü

  • 8İNDİRİM
    325,00 TL
    298,00 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI:
FEBI Marka FEBI 26015 kodlu hararet musuru bmw e81 e82 e87 e88 f20 f21 e46 e90 e91 e80 f31 f32 f34 e39 e60 e61 f07 f10 f11 parcasehri.com da uygun fiyata satışa sunulmuştur.

FEBI: Otomobil, ağır vasıta, otobüs, römork ve vanlar (hafif ticari araçlar) için tüm marka ve modellerde profesyonel onarım için gereken tüm önemli parçaları sunmaktadır. Alman markasıdır.

Hızlı Gönderi
Güvenli Ödeme
Kolay İade
Garantili Ürün
Taksit İmkanı
Sosyal medyada paylaşın!
MarkaOrjinal Kodlar
FAE33169
MINI65816905050
MINI65818360625
MINI65806905050
MINI65816905133
MINI65810149842
MINI65816936953
SWAG20926015
TOPRAN502153
MarkaModelKasaYılMotorKw
Bmw1Cabrio2007 - 2013118 d107 kw - 143 hp
Bmw1Cabrio2007 - 2013118 i107 kw - 143 hp
Bmw1Cabrio2007 - 2013120 d132 kw - 177 hp
Bmw1Cabrio2007 - 2013120 i116 kw - 156 hp
Bmw1Cabrio2007 - 2013120 i127 kw - 170 hp
Bmw1Coupe2006 - 2013118 d101 kw - 136 hp
Bmw1Coupe2006 - 2013118 d107 kw - 143 hp
Bmw1Coupe2006 - 2013120 d132 kw - 177 hp
Bmw1Coupe2006 - 2013120 i127 kw - 170 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011116 d87 kw - 116 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011116 i86 kw - 115 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011116 i91 kw - 122 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011116 i91 kw - 122 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011118 d107 kw - 143 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011118 d91 kw - 122 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011118 i101 kw - 136 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011118 i107 kw - 143 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011118 i96 kw - 129 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011120 d122 kw - 163 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011120 d132 kw - 177 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011120 i112 kw - 150 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011120 i116 kw - 156 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011120 i127 kw - 170 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012116 d87 kw - 116 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012116 i86 kw - 115 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012116 i91 kw - 122 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012116 i91 kw - 122 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012118 d107 kw - 143 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012118 i107 kw - 143 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012120 d122 kw - 163 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012120 d132 kw - 177 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012120 i116 kw - 156 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012120 i127 kw - 170 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019116 d87 kw - 116 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019116 d87 kw - 116 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019116 i101 kw - 136 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019118 d101 kw - 136 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019118 d107 kw - 143 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019118 i127 kw - 170 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019120 d122 kw - 163 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019120 d137 kw - 184 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005318 Ci107 kw - 143 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005318 Ci112 kw - 150 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005320 Cd112 kw - 150 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005320 Ci127 kw - 170 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005323 Ci127 kw - 170 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005325 Ci143 kw - 192 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005330 Cd152 kw - 204 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005330 Ci172 kw - 231 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013320 d132 kw - 177 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013320 d137 kw - 184 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013320 i116 kw - 156 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013325 d147 kw - 197 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013325 d152 kw - 204 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013330 d172 kw - 231 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013330 d183 kw - 245 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013330 i203 kw - 272 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013335 i228 kw - 306 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005316 Ci78 kw - 105 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005316 Ci86 kw - 115 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005318 Ci107 kw - 143 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005318 Ci112 kw - 150 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005318 Ci88 kw - 118 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005320 Cd112 kw - 150 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005320 Ci112 kw - 150 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005320 Ci127 kw - 170 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005323 Ci127 kw - 170 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005325 Ci143 kw - 192 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005328 Ci144 kw - 193 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005330 Cd152 kw - 204 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005330 Ci172 kw - 231 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013316 i91 kw - 122 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013320 d132 kw - 177 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013320 d137 kw - 184 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013320 d xDrive137 kw - 184 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013320 i112 kw - 150 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013325 d147 kw - 197 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013325 d152 kw - 204 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013325 i xDrive163 kw - 218 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 d172 kw - 231 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 d183 kw - 245 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 i203 kw - 272 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 i xDrive203 kw - 272 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 xd172 kw - 231 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 xd183 kw - 245 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 xi203 kw - 272 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013335 i228 kw - 306 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013335 xi228 kw - 306 hp
Bmw3Hatchback1997 - 2005316 ti86 kw - 115 hp
Bmw3Hatchback1997 - 2005316 ti86 kw - 115 hp
Bmw3Hatchback1997 - 2005318 td86 kw - 115 hp
Bmw3Hatchback1997 - 2005318 ti107 kw - 143 hp
Bmw3Hatchback1997 - 2005320 td112 kw - 150 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005316 i78 kw - 105 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005316 i78 kw - 105 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005316 i86 kw - 115 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005316 i86 kw - 115 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005318 d87 kw - 116 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005318 d87 kw - 116 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005318 i88 kw - 118 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005320 d101 kw - 136 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005320 d112 kw - 150 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005320 i112 kw - 150 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005323 i127 kw - 170 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005325 i143 kw - 192 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005328 i144 kw - 193 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 d137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 d152 kw - 204 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 i172 kw - 231 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 xd137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 xd152 kw - 204 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 xi172 kw - 231 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012316 i86 kw - 115 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012318 d107 kw - 143 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012318 d91 kw - 122 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012318 i96 kw - 129 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 d112 kw - 150 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 d122 kw - 163 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 d132 kw - 177 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 d137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 d xDrive132 kw - 177 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 i112 kw - 150 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 si129 kw - 173 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012323 i132 kw - 177 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012325 d147 kw - 197 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012325 d152 kw - 204 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012325 i xDrive163 kw - 218 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 d172 kw - 231 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 d183 kw - 245 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 i192 kw - 258 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 i203 kw - 272 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 i xDrive203 kw - 272 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 xd172 kw - 231 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 xi192 kw - 258 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 xi203 kw - 272 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012335 i228 kw - 306 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012335 xi228 kw - 306 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018316 i101 kw - 136 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018318 d107 kw - 143 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018320 d122 kw - 163 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018320 d137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018320 d xDrive137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018320 i137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018328 i183 kw - 245 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018330 d192 kw - 258 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018335 i228 kw - 306 hp
Bmw3Touring1997 - 2005316 i86 kw - 115 hp
Bmw3Touring1997 - 2005316 i86 kw - 115 hp
Bmw3Touring1997 - 2005318 d86 kw - 115 hp
Bmw3Touring1997 - 2005318 d87 kw - 116 hp
Bmw3Touring1997 - 2005318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Touring1997 - 2005318 i88 kw - 118 hp
Bmw3Touring1997 - 2005320 d101 kw - 136 hp
Bmw3Touring1997 - 2005320 d112 kw - 150 hp
Bmw3Touring1997 - 2005320 i112 kw - 150 hp
Bmw3Touring1997 - 2005320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Touring1997 - 2005325 i143 kw - 192 hp
Bmw3Touring1997 - 2005328 i144 kw - 193 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 d137 kw - 184 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 d152 kw - 204 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 i172 kw - 231 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 xd137 kw - 184 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 xd152 kw - 204 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 xi172 kw - 231 hp
Bmw3Touring2004 - 2012318 d107 kw - 143 hp
Bmw3Touring2004 - 2012318 d91 kw - 122 hp
Bmw3Touring2004 - 2012318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Touring2004 - 2012318 i96 kw - 129 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d112 kw - 150 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d122 kw - 163 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d132 kw - 177 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d137 kw - 184 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d xDrive132 kw - 177 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d xDrive137 kw - 184 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 i112 kw - 150 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Touring2004 - 2012323 i132 kw - 177 hp
Bmw3Touring2004 - 2012323 i142 kw - 190 hp
Bmw3Touring2004 - 2012325 d147 kw - 197 hp
Bmw3Touring2004 - 2012325 d152 kw - 204 hp
Bmw3Touring2004 - 2012325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Touring2004 - 2012325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Touring2004 - 2012325 i xDrive163 kw - 218 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 d172 kw - 231 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 d183 kw - 245 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 i192 kw - 258 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 i203 kw - 272 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 i xDrive203 kw - 272 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 xd172 kw - 231 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 xi192 kw - 258 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 xi203 kw - 272 hp
Bmw3Touring2004 - 2012335 i228 kw - 306 hp
Bmw3Touring2004 - 2012335 xi228 kw - 306 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017530 d183 kw - 245 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017530 d192 kw - 258 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017530 d xDrive183 kw - 245 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017530 d xDrive192 kw - 258 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017535 d223 kw - 299 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017535 d233 kw - 313 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017535 d xDrive223 kw - 299 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017535 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017535 i228 kw - 306 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003520 d101 kw - 136 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003520 i101 kw - 136 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003520 i112 kw - 150 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003520 i127 kw - 170 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003523 i127 kw - 170 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003525 d122 kw - 163 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003525 i143 kw - 192 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003525 td87 kw - 116 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003525 tds107 kw - 143 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003528 i144 kw - 193 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003530 d137 kw - 184 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003530 d144 kw - 193 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003530 i172 kw - 231 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003535 i175 kw - 235 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003535 i183 kw - 245 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003540 i213 kw - 286 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 d112 kw - 150 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 d122 kw - 163 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 d132 kw - 177 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 i116 kw - 156 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 i127 kw - 170 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 i127 kw - 170 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010523 i132 kw - 177 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010523 i142 kw - 190 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010523 i142 kw - 190 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 d147 kw - 197 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 i143 kw - 192 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 i163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 i163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 xd147 kw - 197 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 xi163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 xi163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 d157 kw - 211 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 d163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 d172 kw - 231 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 d175 kw - 235 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 i172 kw - 231 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 i192 kw - 258 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 i203 kw - 272 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 i xDrive203 kw - 272 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 xd172 kw - 231 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 xd175 kw - 235 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 xi192 kw - 258 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010535 d203 kw - 272 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010535 d213 kw - 286 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010540 i228 kw - 306 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010545 i248 kw - 333 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016520 d137 kw - 184 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016520 i122 kw - 163 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016520 i137 kw - 184 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016523 i152 kw - 204 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016525 d152 kw - 204 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016525 d157 kw - 211 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016525 d163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016525 d xDrive157 kw - 211 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016525 d xDrive163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016528 i183 kw - 245 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016528 i192 kw - 258 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016528 i xDrive183 kw - 245 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016530 d183 kw - 245 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016530 d192 kw - 258 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016530 d xDrive192 kw - 258 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016530 i203 kw - 272 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016535 d223 kw - 299 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016535 d233 kw - 313 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016535 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016535 i228 kw - 306 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016M 550 d xDrive284 kw - 381 hp
Bmw5Touring1995 - 2003520 d101 kw - 136 hp
Bmw5Touring1995 - 2003520 i101 kw - 136 hp
Bmw5Touring1995 - 2003520 i112 kw - 150 hp
Bmw5Touring1995 - 2003520 i127 kw - 170 hp
Bmw5Touring1995 - 2003523 i127 kw - 170 hp
Bmw5Touring1995 - 2003525 d122 kw - 163 hp
Bmw5Touring1995 - 2003525 i143 kw - 192 hp
Bmw5Touring1995 - 2003525 tds107 kw - 143 hp
Bmw5Touring1995 - 2003528 i144 kw - 193 hp
Bmw5Touring1995 - 2003530 d137 kw - 184 hp
Bmw5Touring1995 - 2003530 d144 kw - 193 hp
Bmw5Touring1995 - 2003530 i172 kw - 231 hp
Bmw5Touring1995 - 2003540 i213 kw - 286 hp
Bmw5Touring2004 - 2010520 d112 kw - 150 hp
Bmw5Touring2004 - 2010520 d122 kw - 163 hp
Bmw5Touring2004 - 2010520 d132 kw - 177 hp
Bmw5Touring2004 - 2010520 i127 kw - 170 hp
Bmw5Touring2004 - 2010523 i132 kw - 177 hp
Bmw5Touring2004 - 2010523 i142 kw - 190 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 d122 kw - 163 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 d147 kw - 197 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 i143 kw - 192 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 i163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 i163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 xd147 kw - 197 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 xi163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 xi163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 d163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 d172 kw - 231 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 d175 kw - 235 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 i192 kw - 258 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 i203 kw - 272 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 xd172 kw - 231 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 xd175 kw - 235 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 xi192 kw - 258 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 xi203 kw - 272 hp
Bmw5Touring2004 - 2010535 d203 kw - 272 hp
Bmw5Touring2004 - 2010535 d213 kw - 286 hp
Bmw5Touring2004 - 2010545 i248 kw - 333 hp
Bmw5Touring2009 - 2017520 d137 kw - 184 hp
Bmw5Touring2009 - 2017520 i137 kw - 184 hp
Bmw5Touring2009 - 2017523 i152 kw - 204 hp
Bmw5Touring2009 - 2017525 d152 kw - 204 hp
Bmw5Touring2009 - 2017525 d163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2009 - 2017525 d xDrive163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2009 - 2017528 i183 kw - 245 hp
Bmw5Touring2009 - 2017528 i192 kw - 258 hp
Bmw5Touring2009 - 2017528 i xDrive183 kw - 245 hp
Bmw5Touring2009 - 2017530 d183 kw - 245 hp
Bmw5Touring2009 - 2017530 d192 kw - 258 hp
Bmw5Touring2009 - 2017530 d xDrive192 kw - 258 hp
Bmw5Touring2009 - 2017530 i203 kw - 272 hp
Bmw5Touring2009 - 2017535 d223 kw - 299 hp
Bmw5Touring2009 - 2017535 d233 kw - 313 hp
Bmw5Touring2009 - 2017535 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw5Touring2009 - 2017535 i228 kw - 306 hp
Bmw5Touring2009 - 2017M 550 d xDrive284 kw - 381 hp
Bmw6Cabrio2004 - 2010630 i192 kw - 258 hp
Bmw6Cabrio2004 - 2010630 i203 kw - 272 hp
Bmw6Cabrio2004 - 2010635 d213 kw - 286 hp
Bmw6Cabrio2004 - 2010645 Ci248 kw - 333 hp
Bmw6Cabrio2004 - 2010650 i274 kw - 367 hp
Bmw6Cabrio2010 - 2018640 d233 kw - 313 hp
Bmw6Cabrio2010 - 2018640 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw6Cabrio2010 - 2018640 i239 kw - 320 hp
Bmw6Cabrio2010 - 2018650 i304 kw - 408 hp
Bmw6Cabrio2010 - 2018650 i335 kw - 449 hp
Bmw6Coupe2003 - 2010630 i192 kw - 258 hp
Bmw6Coupe2003 - 2010630 i203 kw - 272 hp
Bmw6Coupe2003 - 2010635 d213 kw - 286 hp
Bmw6Coupe2003 - 2010645 Ci248 kw - 333 hp
Bmw6Coupe2003 - 2010650 i274 kw - 367 hp
Bmw6Coupe2011 - 2017640 d233 kw - 313 hp
Bmw6Coupe2011 - 2017640 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw6Coupe2011 - 2017640 i239 kw - 320 hp
Bmw6Coupe2011 - 2017650 i303 kw - 407 hp
Bmw6Coupe2011 - 2017650 i335 kw - 449 hp
Bmw6Gran Coupe2012 - 2018640 d233 kw - 313 hp
Bmw6Gran Coupe2012 - 2018640 i239 kw - 320 hp
Bmw6Gran Coupe2012 - 2018650 i335 kw - 449 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009730 d163 kw - 218 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009730 i,Li172 kw - 231 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009730 i,Li192 kw - 258 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009730 Ld172 kw - 231 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009735 i,Li203 kw - 272 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009740 d192 kw - 258 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009745 d224 kw - 300 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009745 d245 kw - 329 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009745 i,Li248 kw - 333 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009750 i,Li274 kw - 367 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009760 i,Li332 kw - 445 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015730 d xDrive192 kw - 258 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015730 d183 kw - 245 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015730 d192 kw - 258 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015730 i, Li192 kw - 258 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 d228 kw - 306 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 d233 kw - 313 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 d xDrive228 kw - 306 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 i243 kw - 326 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 i, Li239 kw - 320 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015750 i304 kw - 408 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015750 i335 kw - 449 hp
BmwX1Suv2009 - 2015sDrive 16 d87 kw - 116 hp
BmwX1Suv2009 - 2015sDrive 18 d107 kw - 143 hp
BmwX1Suv2009 - 2015sDrive 18 i112 kw - 150 hp
BmwX1Suv2009 - 2015sDrive 20 d132 kw - 177 hp
BmwX1Suv2009 - 2015sDrive 20 d137 kw - 184 hp
BmwX1Suv2009 - 2015xDrive 20 d132 kw - 177 hp
BmwX3Suv2003 - 20112.0 d112 kw - 150 hp
BmwX3Suv2003 - 20112.0 d132 kw - 177 hp
BmwX3Suv2003 - 20112.5 i143 kw - 192 hp
BmwX3Suv2003 - 20113.0 d152 kw - 204 hp
BmwX3Suv2003 - 20113.0 d163 kw - 218 hp
BmwX3Suv2003 - 20113.0 i xDrive172 kw - 231 hp
BmwX3Suv2010 - 2017xDrive 20 d137 kw - 184 hp
BmwX5Suv2000 - 20063.0 d137 kw - 184 hp
BmwX5Suv2000 - 20063.0 d163 kw - 218 hp
BmwX5Suv2000 - 20063.0 i172 kw - 231 hp
BmwX5Suv2000 - 20064.4 i213 kw - 286 hp
BmwX5Suv2000 - 20064.4 i239 kw - 320 hp
BmwX5Suv2000 - 20064.6 is259 kw - 347 hp
BmwX5Suv2006 - 20133.0 d175 kw - 235 hp
BmwX5Suv2006 - 20133.0 sd213 kw - 286 hp
BmwX5Suv2006 - 20133.0 si203 kw - 272 hp
BmwX5Suv2006 - 20134.8 i xDrive265 kw - 355 hp
BmwX5Suv2006 - 2013M414 kw - 555 hp
BmwX5Suv2006 - 2013xDrive 30 d183 kw - 245 hp
BmwX5Suv2006 - 2013xDrive 40 d228 kw - 306 hp
BmwX6Suv2007 - 2014M414 kw - 555 hp
BmwX6Suv2007 - 2014xDrive 30 d175 kw - 235 hp
BmwX6Suv2007 - 2014xDrive 30 d183 kw - 245 hp
BmwX6Suv2007 - 2014xDrive 35 i228 kw - 306 hp
BmwX6Suv2007 - 2014xDrive 40 d228 kw - 306 hp
BmwX6Suv2007 - 2014xDrive 50 i304 kw - 408 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2004 - 2007Cooper87 kw - 116 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2004 - 2007Cooper S127 kw - 170 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2004 - 2007John Cooper Works157 kw - 210 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2004 - 2007One67 kw - 90 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper87 kw - 116 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper89 kw - 120 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper S130 kw - 174 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -John Cooper Works157 kw - 211 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -One73 kw - 98 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper86 kw - 115 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper89 kw - 120 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper D81 kw - 109 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper S130 kw - 174 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper SD101 kw - 136 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015John Cooper Works157 kw - 211 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015One73 kw - 98 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015One D67 kw - 90 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006Cooper87 kw - 116 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006Cooper S122 kw - 163 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006Cooper S127 kw - 170 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006One67 kw - 90 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006One D56 kw - 75 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006One D66 kw - 88 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006Works157 kw - 210 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper86 kw - 115 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper89 kw - 120 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper D81 kw - 109 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper S122 kw - 163 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper S130 kw - 174 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper SD101 kw - 136 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013John Cooper Works157 kw - 211 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013John Cooper Works GP163 kw - 218 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One56 kw - 75 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One56 kw - 75 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One71 kw - 95 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One73 kw - 98 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One D67 kw - 90 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One D67 kw - 90 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper86 kw - 115 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper D ALL484 kw - 112 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper D ALL484 kw - 112 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper S ALL4122 kw - 163 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper S ALL4137 kw - 184 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper S JCW163 kw - 218 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper SD ALL4101 kw - 136 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper SD ALL4107 kw - 143 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -One73 kw - 98 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -One D67 kw - 90 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper86 kw - 115 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper S122 kw - 163 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper SD101 kw - 136 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -John Cooper Works157 kw - 211 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper D ALL484 kw - 112 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper S ALL4137 kw - 184 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper SD ALL4107 kw - 143 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -John Cooper Works163 kw - 218 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper86 kw - 115 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper S122 kw - 163 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper SD101 kw - 136 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -John Cooper Works157 kw - 211 hp
Ürünü sipariş verdiğiniz saat 11:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Kargo teslim süresine göre size teslim edilir.
Eğer siparişinizi saat 11:00`den sonra verdiyseniz ürününüz ertesi gün kargoya teslim edilir.

Ürün iade veya değişim dışı kalan şartlar;

  • Kısa sürede olsa kullanılmış ya da hasar görmüş (hasar tespit tutanağı olmayan) ürünler
  • Üzerinden parça sökülmüş ya da parçası kaybolmuş ürünler
  • Ürünün kendi kutusu zarar görmüş,  kaybolmuş ürünler
  • Montajı yapılmış ve üzerinde montaj izi olan ürünler
  • Faturasız iade edilen ürünler (tüm nüshaları ile beraber)
  • İade süresi geçmiş ürünler (Fatura kesim tarihinden 14 iş günü içerisinde)
  • Anlaşmalı kargolar harici gönderilen ürünler
  • Parçaşehri ne ait olmayan ürünler ve elektronik malzemelerin tümü için iade ve değişim talep edilemez.
Parcasehri.com gerekli gördüğü durumlarda ayıplı olmadığı halde değiştirilmek veya iade istenen, mağazadan satın alınan ürünlerde değişim yapmama hakkını saklı tutar.
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1129,80 TL327,80 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
MarkaOrjinal Kodlar
FAE33169
MINI65816905050
MINI65818360625
MINI65806905050
MINI65816905133
MINI65810149842
MINI65816936953
SWAG20926015
TOPRAN502153
MarkaModelKasaYılMotorKw
Bmw1Cabrio2007 - 2013118 d107 kw - 143 hp
Bmw1Cabrio2007 - 2013118 i107 kw - 143 hp
Bmw1Cabrio2007 - 2013120 d132 kw - 177 hp
Bmw1Cabrio2007 - 2013120 i116 kw - 156 hp
Bmw1Cabrio2007 - 2013120 i127 kw - 170 hp
Bmw1Coupe2006 - 2013118 d101 kw - 136 hp
Bmw1Coupe2006 - 2013118 d107 kw - 143 hp
Bmw1Coupe2006 - 2013120 d132 kw - 177 hp
Bmw1Coupe2006 - 2013120 i127 kw - 170 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011116 d87 kw - 116 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011116 i86 kw - 115 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011116 i91 kw - 122 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011116 i91 kw - 122 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011118 d107 kw - 143 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011118 d91 kw - 122 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011118 i101 kw - 136 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011118 i107 kw - 143 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011118 i96 kw - 129 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011120 d122 kw - 163 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011120 d132 kw - 177 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011120 i112 kw - 150 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011120 i116 kw - 156 hp
Bmw1Hatchback2003 - 2011120 i127 kw - 170 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012116 d87 kw - 116 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012116 i86 kw - 115 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012116 i91 kw - 122 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012116 i91 kw - 122 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012118 d107 kw - 143 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012118 i107 kw - 143 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012120 d122 kw - 163 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012120 d132 kw - 177 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012120 i116 kw - 156 hp
Bmw1Hatchback2006 - 2012120 i127 kw - 170 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019116 d87 kw - 116 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019116 d87 kw - 116 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019116 i101 kw - 136 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019118 d101 kw - 136 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019118 d107 kw - 143 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019118 i127 kw - 170 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019120 d122 kw - 163 hp
Bmw1Hatchback2011 - 2019120 d137 kw - 184 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005318 Ci107 kw - 143 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005318 Ci112 kw - 150 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005320 Cd112 kw - 150 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005320 Ci127 kw - 170 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005323 Ci127 kw - 170 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005325 Ci143 kw - 192 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005330 Cd152 kw - 204 hp
Bmw3Cabrio1997 - 2005330 Ci172 kw - 231 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013320 d132 kw - 177 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013320 d137 kw - 184 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013320 i116 kw - 156 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013325 d147 kw - 197 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013325 d152 kw - 204 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013330 d172 kw - 231 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013330 d183 kw - 245 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013330 i203 kw - 272 hp
Bmw3Cabrio2006 - 2013335 i228 kw - 306 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005316 Ci78 kw - 105 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005316 Ci86 kw - 115 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005318 Ci107 kw - 143 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005318 Ci112 kw - 150 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005318 Ci88 kw - 118 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005320 Cd112 kw - 150 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005320 Ci112 kw - 150 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005320 Ci127 kw - 170 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005323 Ci127 kw - 170 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005325 Ci143 kw - 192 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005328 Ci144 kw - 193 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005330 Cd152 kw - 204 hp
Bmw3Coupe1997 - 2005330 Ci172 kw - 231 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013316 i91 kw - 122 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013320 d132 kw - 177 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013320 d137 kw - 184 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013320 d xDrive137 kw - 184 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013320 i112 kw - 150 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013325 d147 kw - 197 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013325 d152 kw - 204 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013325 i xDrive163 kw - 218 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 d172 kw - 231 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 d183 kw - 245 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 i203 kw - 272 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 i xDrive203 kw - 272 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 xd172 kw - 231 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 xd183 kw - 245 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013330 xi203 kw - 272 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013335 i228 kw - 306 hp
Bmw3Coupe2005 - 2013335 xi228 kw - 306 hp
Bmw3Hatchback1997 - 2005316 ti86 kw - 115 hp
Bmw3Hatchback1997 - 2005316 ti86 kw - 115 hp
Bmw3Hatchback1997 - 2005318 td86 kw - 115 hp
Bmw3Hatchback1997 - 2005318 ti107 kw - 143 hp
Bmw3Hatchback1997 - 2005320 td112 kw - 150 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005316 i78 kw - 105 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005316 i78 kw - 105 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005316 i86 kw - 115 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005316 i86 kw - 115 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005318 d87 kw - 116 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005318 d87 kw - 116 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005318 i88 kw - 118 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005320 d101 kw - 136 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005320 d112 kw - 150 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005320 i112 kw - 150 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005323 i127 kw - 170 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005325 i143 kw - 192 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005328 i144 kw - 193 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 d137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 d152 kw - 204 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 i172 kw - 231 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 xd137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 xd152 kw - 204 hp
Bmw3Sedan1997 - 2005330 xi172 kw - 231 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012316 i86 kw - 115 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012318 d107 kw - 143 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012318 d91 kw - 122 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012318 i96 kw - 129 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 d112 kw - 150 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 d122 kw - 163 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 d132 kw - 177 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 d137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 d xDrive132 kw - 177 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 i112 kw - 150 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012320 si129 kw - 173 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012323 i132 kw - 177 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012325 d147 kw - 197 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012325 d152 kw - 204 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012325 i xDrive163 kw - 218 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 d172 kw - 231 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 d183 kw - 245 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 i192 kw - 258 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 i203 kw - 272 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 i xDrive203 kw - 272 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 xd172 kw - 231 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 xi192 kw - 258 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012330 xi203 kw - 272 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012335 i228 kw - 306 hp
Bmw3Sedan2004 - 2012335 xi228 kw - 306 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018316 i101 kw - 136 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018318 d107 kw - 143 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018320 d122 kw - 163 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018320 d137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018320 d xDrive137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018320 i137 kw - 184 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018328 i183 kw - 245 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018330 d192 kw - 258 hp
Bmw3Sedan2011 - 2018335 i228 kw - 306 hp
Bmw3Touring1997 - 2005316 i86 kw - 115 hp
Bmw3Touring1997 - 2005316 i86 kw - 115 hp
Bmw3Touring1997 - 2005318 d86 kw - 115 hp
Bmw3Touring1997 - 2005318 d87 kw - 116 hp
Bmw3Touring1997 - 2005318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Touring1997 - 2005318 i88 kw - 118 hp
Bmw3Touring1997 - 2005320 d101 kw - 136 hp
Bmw3Touring1997 - 2005320 d112 kw - 150 hp
Bmw3Touring1997 - 2005320 i112 kw - 150 hp
Bmw3Touring1997 - 2005320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Touring1997 - 2005325 i143 kw - 192 hp
Bmw3Touring1997 - 2005328 i144 kw - 193 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 d137 kw - 184 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 d152 kw - 204 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 i172 kw - 231 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 xd137 kw - 184 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 xd152 kw - 204 hp
Bmw3Touring1997 - 2005330 xi172 kw - 231 hp
Bmw3Touring2004 - 2012318 d107 kw - 143 hp
Bmw3Touring2004 - 2012318 d91 kw - 122 hp
Bmw3Touring2004 - 2012318 i107 kw - 143 hp
Bmw3Touring2004 - 2012318 i96 kw - 129 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d112 kw - 150 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d122 kw - 163 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d132 kw - 177 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d137 kw - 184 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d xDrive132 kw - 177 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 d xDrive137 kw - 184 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 i112 kw - 150 hp
Bmw3Touring2004 - 2012320 i127 kw - 170 hp
Bmw3Touring2004 - 2012323 i132 kw - 177 hp
Bmw3Touring2004 - 2012323 i142 kw - 190 hp
Bmw3Touring2004 - 2012325 d147 kw - 197 hp
Bmw3Touring2004 - 2012325 d152 kw - 204 hp
Bmw3Touring2004 - 2012325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Touring2004 - 2012325 i163 kw - 218 hp
Bmw3Touring2004 - 2012325 i xDrive163 kw - 218 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 d172 kw - 231 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 d183 kw - 245 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 i192 kw - 258 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 i203 kw - 272 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 i xDrive203 kw - 272 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 xd172 kw - 231 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 xi192 kw - 258 hp
Bmw3Touring2004 - 2012330 xi203 kw - 272 hp
Bmw3Touring2004 - 2012335 i228 kw - 306 hp
Bmw3Touring2004 - 2012335 xi228 kw - 306 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017530 d183 kw - 245 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017530 d192 kw - 258 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017530 d xDrive183 kw - 245 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017530 d xDrive192 kw - 258 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017535 d223 kw - 299 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017535 d233 kw - 313 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017535 d xDrive223 kw - 299 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017535 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw5Gran Turismo2009 - 2017535 i228 kw - 306 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003520 d101 kw - 136 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003520 i101 kw - 136 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003520 i112 kw - 150 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003520 i127 kw - 170 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003523 i127 kw - 170 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003525 d122 kw - 163 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003525 i143 kw - 192 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003525 td87 kw - 116 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003525 tds107 kw - 143 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003528 i144 kw - 193 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003530 d137 kw - 184 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003530 d144 kw - 193 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003530 i172 kw - 231 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003535 i175 kw - 235 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003535 i183 kw - 245 hp
Bmw5Sedan1995 - 2003540 i213 kw - 286 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 d112 kw - 150 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 d122 kw - 163 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 d132 kw - 177 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 i116 kw - 156 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 i127 kw - 170 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010520 i127 kw - 170 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010523 i132 kw - 177 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010523 i142 kw - 190 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010523 i142 kw - 190 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 d147 kw - 197 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 i143 kw - 192 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 i163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 i163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 xd147 kw - 197 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 xi163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010525 xi163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 d157 kw - 211 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 d163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 d172 kw - 231 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 d175 kw - 235 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 i172 kw - 231 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 i192 kw - 258 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 i203 kw - 272 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 i xDrive203 kw - 272 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 xd172 kw - 231 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 xd175 kw - 235 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010530 xi192 kw - 258 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010535 d203 kw - 272 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010535 d213 kw - 286 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010540 i228 kw - 306 hp
Bmw5Sedan2003 - 2010545 i248 kw - 333 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016520 d137 kw - 184 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016520 i122 kw - 163 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016520 i137 kw - 184 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016523 i152 kw - 204 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016525 d152 kw - 204 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016525 d157 kw - 211 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016525 d163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016525 d xDrive157 kw - 211 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016525 d xDrive163 kw - 218 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016528 i183 kw - 245 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016528 i192 kw - 258 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016528 i xDrive183 kw - 245 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016530 d183 kw - 245 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016530 d192 kw - 258 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016530 d xDrive192 kw - 258 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016530 i203 kw - 272 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016535 d223 kw - 299 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016535 d233 kw - 313 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016535 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016535 i228 kw - 306 hp
Bmw5Sedan2009 - 2016M 550 d xDrive284 kw - 381 hp
Bmw5Touring1995 - 2003520 d101 kw - 136 hp
Bmw5Touring1995 - 2003520 i101 kw - 136 hp
Bmw5Touring1995 - 2003520 i112 kw - 150 hp
Bmw5Touring1995 - 2003520 i127 kw - 170 hp
Bmw5Touring1995 - 2003523 i127 kw - 170 hp
Bmw5Touring1995 - 2003525 d122 kw - 163 hp
Bmw5Touring1995 - 2003525 i143 kw - 192 hp
Bmw5Touring1995 - 2003525 tds107 kw - 143 hp
Bmw5Touring1995 - 2003528 i144 kw - 193 hp
Bmw5Touring1995 - 2003530 d137 kw - 184 hp
Bmw5Touring1995 - 2003530 d144 kw - 193 hp
Bmw5Touring1995 - 2003530 i172 kw - 231 hp
Bmw5Touring1995 - 2003540 i213 kw - 286 hp
Bmw5Touring2004 - 2010520 d112 kw - 150 hp
Bmw5Touring2004 - 2010520 d122 kw - 163 hp
Bmw5Touring2004 - 2010520 d132 kw - 177 hp
Bmw5Touring2004 - 2010520 i127 kw - 170 hp
Bmw5Touring2004 - 2010523 i132 kw - 177 hp
Bmw5Touring2004 - 2010523 i142 kw - 190 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 d122 kw - 163 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 d147 kw - 197 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 i143 kw - 192 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 i163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 i163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 xd147 kw - 197 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 xi163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2004 - 2010525 xi163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 d163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 d172 kw - 231 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 d175 kw - 235 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 i192 kw - 258 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 i203 kw - 272 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 xd172 kw - 231 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 xd175 kw - 235 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 xi192 kw - 258 hp
Bmw5Touring2004 - 2010530 xi203 kw - 272 hp
Bmw5Touring2004 - 2010535 d203 kw - 272 hp
Bmw5Touring2004 - 2010535 d213 kw - 286 hp
Bmw5Touring2004 - 2010545 i248 kw - 333 hp
Bmw5Touring2009 - 2017520 d137 kw - 184 hp
Bmw5Touring2009 - 2017520 i137 kw - 184 hp
Bmw5Touring2009 - 2017523 i152 kw - 204 hp
Bmw5Touring2009 - 2017525 d152 kw - 204 hp
Bmw5Touring2009 - 2017525 d163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2009 - 2017525 d xDrive163 kw - 218 hp
Bmw5Touring2009 - 2017528 i183 kw - 245 hp
Bmw5Touring2009 - 2017528 i192 kw - 258 hp
Bmw5Touring2009 - 2017528 i xDrive183 kw - 245 hp
Bmw5Touring2009 - 2017530 d183 kw - 245 hp
Bmw5Touring2009 - 2017530 d192 kw - 258 hp
Bmw5Touring2009 - 2017530 d xDrive192 kw - 258 hp
Bmw5Touring2009 - 2017530 i203 kw - 272 hp
Bmw5Touring2009 - 2017535 d223 kw - 299 hp
Bmw5Touring2009 - 2017535 d233 kw - 313 hp
Bmw5Touring2009 - 2017535 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw5Touring2009 - 2017535 i228 kw - 306 hp
Bmw5Touring2009 - 2017M 550 d xDrive284 kw - 381 hp
Bmw6Cabrio2004 - 2010630 i192 kw - 258 hp
Bmw6Cabrio2004 - 2010630 i203 kw - 272 hp
Bmw6Cabrio2004 - 2010635 d213 kw - 286 hp
Bmw6Cabrio2004 - 2010645 Ci248 kw - 333 hp
Bmw6Cabrio2004 - 2010650 i274 kw - 367 hp
Bmw6Cabrio2010 - 2018640 d233 kw - 313 hp
Bmw6Cabrio2010 - 2018640 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw6Cabrio2010 - 2018640 i239 kw - 320 hp
Bmw6Cabrio2010 - 2018650 i304 kw - 408 hp
Bmw6Cabrio2010 - 2018650 i335 kw - 449 hp
Bmw6Coupe2003 - 2010630 i192 kw - 258 hp
Bmw6Coupe2003 - 2010630 i203 kw - 272 hp
Bmw6Coupe2003 - 2010635 d213 kw - 286 hp
Bmw6Coupe2003 - 2010645 Ci248 kw - 333 hp
Bmw6Coupe2003 - 2010650 i274 kw - 367 hp
Bmw6Coupe2011 - 2017640 d233 kw - 313 hp
Bmw6Coupe2011 - 2017640 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw6Coupe2011 - 2017640 i239 kw - 320 hp
Bmw6Coupe2011 - 2017650 i303 kw - 407 hp
Bmw6Coupe2011 - 2017650 i335 kw - 449 hp
Bmw6Gran Coupe2012 - 2018640 d233 kw - 313 hp
Bmw6Gran Coupe2012 - 2018640 i239 kw - 320 hp
Bmw6Gran Coupe2012 - 2018650 i335 kw - 449 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009730 d163 kw - 218 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009730 i,Li172 kw - 231 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009730 i,Li192 kw - 258 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009730 Ld172 kw - 231 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009735 i,Li203 kw - 272 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009740 d192 kw - 258 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009745 d224 kw - 300 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009745 d245 kw - 329 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009745 i,Li248 kw - 333 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009750 i,Li274 kw - 367 hp
Bmw7Sedan2001 - 2009760 i,Li332 kw - 445 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015730 d xDrive192 kw - 258 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015730 d183 kw - 245 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015730 d192 kw - 258 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015730 i, Li192 kw - 258 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 d228 kw - 306 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 d233 kw - 313 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 d xDrive228 kw - 306 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 d xDrive233 kw - 313 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 i243 kw - 326 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015740 i, Li239 kw - 320 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015750 i304 kw - 408 hp
Bmw7Sedan2008 - 2015750 i335 kw - 449 hp
BmwX1Suv2009 - 2015sDrive 16 d87 kw - 116 hp
BmwX1Suv2009 - 2015sDrive 18 d107 kw - 143 hp
BmwX1Suv2009 - 2015sDrive 18 i112 kw - 150 hp
BmwX1Suv2009 - 2015sDrive 20 d132 kw - 177 hp
BmwX1Suv2009 - 2015sDrive 20 d137 kw - 184 hp
BmwX1Suv2009 - 2015xDrive 20 d132 kw - 177 hp
BmwX3Suv2003 - 20112.0 d112 kw - 150 hp
BmwX3Suv2003 - 20112.0 d132 kw - 177 hp
BmwX3Suv2003 - 20112.5 i143 kw - 192 hp
BmwX3Suv2003 - 20113.0 d152 kw - 204 hp
BmwX3Suv2003 - 20113.0 d163 kw - 218 hp
BmwX3Suv2003 - 20113.0 i xDrive172 kw - 231 hp
BmwX3Suv2010 - 2017xDrive 20 d137 kw - 184 hp
BmwX5Suv2000 - 20063.0 d137 kw - 184 hp
BmwX5Suv2000 - 20063.0 d163 kw - 218 hp
BmwX5Suv2000 - 20063.0 i172 kw - 231 hp
BmwX5Suv2000 - 20064.4 i213 kw - 286 hp
BmwX5Suv2000 - 20064.4 i239 kw - 320 hp
BmwX5Suv2000 - 20064.6 is259 kw - 347 hp
BmwX5Suv2006 - 20133.0 d175 kw - 235 hp
BmwX5Suv2006 - 20133.0 sd213 kw - 286 hp
BmwX5Suv2006 - 20133.0 si203 kw - 272 hp
BmwX5Suv2006 - 20134.8 i xDrive265 kw - 355 hp
BmwX5Suv2006 - 2013M414 kw - 555 hp
BmwX5Suv2006 - 2013xDrive 30 d183 kw - 245 hp
BmwX5Suv2006 - 2013xDrive 40 d228 kw - 306 hp
BmwX6Suv2007 - 2014M414 kw - 555 hp
BmwX6Suv2007 - 2014xDrive 30 d175 kw - 235 hp
BmwX6Suv2007 - 2014xDrive 30 d183 kw - 245 hp
BmwX6Suv2007 - 2014xDrive 35 i228 kw - 306 hp
BmwX6Suv2007 - 2014xDrive 40 d228 kw - 306 hp
BmwX6Suv2007 - 2014xDrive 50 i304 kw - 408 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2004 - 2007Cooper87 kw - 116 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2004 - 2007Cooper S127 kw - 170 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2004 - 2007John Cooper Works157 kw - 210 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2004 - 2007One67 kw - 90 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper87 kw - 116 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper89 kw - 120 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper S130 kw - 174 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -John Cooper Works157 kw - 211 hp
MiniMini CabrioletCabriolet2009 -One73 kw - 98 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper86 kw - 115 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper89 kw - 120 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper D81 kw - 109 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper S130 kw - 174 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper SD101 kw - 136 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015John Cooper Works157 kw - 211 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015One73 kw - 98 hp
MiniMini ClubmanStation Wagon2007 - 2015One D67 kw - 90 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006Cooper87 kw - 116 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006Cooper S122 kw - 163 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006Cooper S127 kw - 170 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006One67 kw - 90 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006One D56 kw - 75 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006One D66 kw - 88 hp
MiniMini CooperHatchback2001 - 2006Works157 kw - 210 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper86 kw - 115 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper89 kw - 120 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper D81 kw - 109 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper S122 kw - 163 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper S130 kw - 174 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper SD101 kw - 136 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013John Cooper Works157 kw - 211 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013John Cooper Works GP163 kw - 218 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One56 kw - 75 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One56 kw - 75 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One71 kw - 95 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One73 kw - 98 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One D67 kw - 90 hp
MiniMini CooperHatchback2006 - 2013One D67 kw - 90 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper86 kw - 115 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper D ALL484 kw - 112 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper D ALL484 kw - 112 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper S ALL4122 kw - 163 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper S ALL4137 kw - 184 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper S JCW163 kw - 218 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper SD ALL4101 kw - 136 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -Cooper SD ALL4107 kw - 143 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -One73 kw - 98 hp
MiniMini CountrymanHatchback2010 -One D67 kw - 90 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper86 kw - 115 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper S122 kw - 163 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper SD101 kw - 136 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini CoupeCoupe2011 -John Cooper Works157 kw - 211 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper D84 kw - 112 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper D ALL484 kw - 112 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper S ALL4137 kw - 184 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -Cooper SD ALL4107 kw - 143 hp
MiniMini PacemanCoupe2012 -John Cooper Works163 kw - 218 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper86 kw - 115 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper91 kw - 122 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper S122 kw - 163 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper S137 kw - 184 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper S149 kw - 200 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper SD101 kw - 136 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -Cooper SD107 kw - 143 hp
MiniMini RoadsterCabriolet2012 -John Cooper Works157 kw - 211 hp
Ürünü sipariş verdiğiniz saat 11:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Kargo teslim süresine göre size teslim edilir.
Eğer siparişinizi saat 11:00`den sonra verdiyseniz ürününüz ertesi gün kargoya teslim edilir.

Ürün iade veya değişim dışı kalan şartlar;

  • Kısa sürede olsa kullanılmış ya da hasar görmüş (hasar tespit tutanağı olmayan) ürünler
  • Üzerinden parça sökülmüş ya da parçası kaybolmuş ürünler
  • Ürünün kendi kutusu zarar görmüş,  kaybolmuş ürünler
  • Montajı yapılmış ve üzerinde montaj izi olan ürünler
  • Faturasız iade edilen ürünler (tüm nüshaları ile beraber)
  • İade süresi geçmiş ürünler (Fatura kesim tarihinden 14 iş günü içerisinde)
  • Anlaşmalı kargolar harici gönderilen ürünler
  • Parçaşehri ne ait olmayan ürünler ve elektronik malzemelerin tümü için iade ve değişim talep edilemez.
Parcasehri.com gerekli gördüğü durumlarda ayıplı olmadığı halde değiştirilmek veya iade istenen, mağazadan satın alınan ürünlerde değişim yapmama hakkını saklı tutar.
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1129,80 TL327,80 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1298,00 TL298,00 TL
2151,98 TL303,96 TL
3102,31 TL306,94 TL
477,48 TL309,92 TL
562,58 TL312,90 TL
652,65 TL315,88 TL
745,55 TL318,86 TL
840,23 TL321,84 TL
936,09 TL324,82 TL
1032,78 TL327,80 TL
1130,07 TL330,78 TL
1227,81 TL333,76 TL
Loading...