Kategoriler
Yükleniyor...
Marka Seçin
  Aracınıza 100% uyumlu parçaları listelemek için, sekmesi ile araç bilgilerinizi seçin.

  Chery Yedek Parça

  Chery Yedek Parçaları

  Chery, Çin’in Wuhu eyaleti merkezli bir binek otomobil üreticisidir. Çin Hükümeti tarafından kurulan markanın ticari araçlar üreten Karry adında bir de alt markası bulunur. Büyük oranda SUV tarzı araçlara odaklanan Chery, düşük maliyetleri nedeniyle özellikle orta sınıf tarafından tercih edilir. Asya pazarındaki otomotiv rekabetinde önemli bir yere sahip olsa da Chery, Türkiye, Avrupa ve Amerika gibi bölgelerde arzu edilen satış rakamlarına ulaşamamıştır. Easter, QQ serisi, Cowin, S22, A Serisi, G serisi gibi modelleri bulunan Chery’nin en çok ilgi gören modeli Tiggo olmuştur. Kompakt sınıf bir SUV olan Tiggo, ilk olarak 2006 yılında otomobil severlerle buluşmuş, daha sonra ise 2011 yılında önemli bir makyaj görerek tasarımında farklılıklara gidilmiştir. Chery’nin Türkiye ve dünyada yüksek düzeyde talep görmemiş olması nedeniyle, Chery model otomobillerde oto yedek parça temini konusunda sorunlar bulunur.

  Chery yedek parça taleplerinin karşılanması, markanın 1999 yılında üretime başlayan henüz yeni bir marka olması nedeniyle bazı durumlarda zorlayıcıdır. Türkiye’de yeterli düzeyde bayii ağına ulaşmayan markanın yedek parçalarına sahip olmak için en etkili yöntem dijital alışveriş yöntemlerini tercih etmektir. Online yedek parça temini yöntemiyle Chery’nin talep edilen hemen her yedek parçasına kolaylıkla ve konforla ulaşılabilir. Düşük maliyetli yedek parçalarıyla dikkat çeken Chery, sürücülere bakım ve onarım gibi çalışmalarda önemli avantajlar vadeder.

  Chery Orijinal Yedek Parça

  Chery orijinal yedek parça ile araç performansını en yüksek standarda ulaştırmak mümkündür. Yan sanayi ve muadil yedek parçalara oranla orijinal parçalar, otomobillere çok daha kolay uyum sağlayabilir. Aynı zamanda aracın orijinalliğini korunmak için de orijinal yedek parça tercih etmek her zaman daha doğru bir seçenektir. Chery marka araçların orijinal yedek parçalarına düşük maliyetlerle ulaşmak için dijital ortamın online alışveriş yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Her türden orijinal yedek parçaya Parça Şehri üzerinden düşük maliyetler ve hızlı teslimat avantajlarıyla sahip olmanız mümkündür.

  Chery Oto Yedek Parça

  Chery Oto yedek parça, markanın her bir modeli için farklılık göstermekle birlikte Chery’nin aynı sınıftaki modellerinde bazı parçalar ortaktır. Dolayısıyla bazı parçaların hemen her modelde kolaylıkla kullanılması mümkündür. Yedek parça temin ederken hangi platformlardan satın alma işleminin gerçekleştirileceğine dikkat edilmelidir. Güvenilir, şeffaf ve dürüst hizmet sağlayan yedek parça platformlarına yönelim gösterilmelidir.

  Chery Yedek Parça Fiyatları

  Chery yedek parça fiyatları, talep edilen yedek parçanın türüne ve otomobilin modeline göre değişkenlik gösterir. Bununla birlikte Chery’nin hemen her türden yedek parçası oldukça düşük maliyetlerle temin edilebilir. Özellikle online olarak yedek parça satın alınması, maliyet açısından önemli tasarruf elde edilmesini sağlayacaktır. Chery marka araçlarınız için yedek parça taleplerinizi www.parcasehri.com adresi üzerinden karşılayabilir ve yedek parçalar hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

  Loading...